#skisimulatorkosice #lyzujte365dnivroku

Podporte našu lyžiarsku akadémiu svojimi 2% z daní

Sme komunita lyžiarskych nadšencov a profesionálov, ktorí sa venujeme podpore lyžiarskych talentov, lyžiarom vracajúcim sa po zranení a inklúzii zdravotne znevýhodnených športovcov. 

Celoročne pracujeme s lyžiarskymi klubmi z celého Slovenska v príprave na pretekovú sezónu a v návrate na sneh po ťažkých zraneniach, pomáhame zdravotne znevýhodneným športovcov zlepšiť ich stav po fyzickej ako aj mentálnej stránke. 

Veríme tomu čo robíme, vidíme výsledky a s vašou podporou chceme naše skúsenosti sprístupniť viacerým zdravotne a sociálne znevýhodneným lyžiarom.

Darovaním 2% z Vašich daní podporíte....

Spolupracujeme s profesionálnymi alpskými lyžiarmi a športovými klubmi z celého Slovenska, podporujeme ich v príprave na novú sezónu pomocou najmodernejších lyžiarskych trenažérov a pomôcok, pracujeme na zlepšení lyžiarskej techniky, zvyšovaní kondície, sily a rovnováhy. Aplikujeme najnovšie poznatky komunikáciou s poprednými lyžiarskymi expertmi z celého sveta.  

Inklúzia a podpora zdravotne znevýhodnených športovcov je oblasť, ktorá nás obzvlášť napĺňa a dáva nám zmysel. Sledovať ako našich hostí baví použitie lyžiarskeho trenažéra a zároveň im to výrazne zdravotne pomáha je neopísateľné. ​Máme skúsenosti s lyžiarmi (ale aj nelyžiarmi) s Dawnovým syndrómom, Autizmom, DMO, zrakovo znevýhodnenými športovcami a uvedomujeme si, že možností, kde môžu byť naše trenažéri nápomocné je ešte veľa!!

Rôznymi eventmi podporujeme stretnutia mladých talentov s lyžiarskymi hviezdami. V podobných akciách chceme pokračovať, motivovať mládež v snahe za ich cieľmi a zároveň prinášať pre ich trénerov odborné prednášky a školenia. 

Údaje pre darovanie 2% z daní

Názov: SkyTechSport Ski and Training Academy o.z.
Sídlo: Krompašská 1723/43, 04011 Košice
IČO: 54879540
DIČ: 2121858552
Právna forma: Občianske združenie

 ​TLAČIVÁ PRE DAROVANIE 2%